» Hakkımızda
Kalitede SARAY Fiyatta OUTLET
Karadeniz Bölgesinin ilk ve tek Outlet Halı mağazası
Tanjant Hacıkasım Kavşağı İsmar yanında açıldı


Her Ebatta Zengin Kalite ve Desen Seçeneklerini Şok Fiyatlarla Alabilmeniz için
Sizleri Mağazamıza Bekliyoruz
 
- Mağazamızdan Resimler -KARADENİZ’E SARAY GELDİ

Karadeniz’de ilk olan Saray Halı Outlet Mağazası Trabzon’da hizmete açıldı.

Tanjant Hacı Kasım Kavşağı İsmar yanında görkemli bir törenle hizmete giren mağazanın açılışına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar, AK Parti Trabzon Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Temel Altunbaş, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Ziya Öztürk, Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Ahmet Metin Genç, Erol Birsen, , Trabzonspor’un Avukatı Nusret Yılmaz, Trabzonspor Başkan Adayı Metin Atasoy ve çok sayıda davetli katıldı.

Karadeniz’de ilk

Açılış konuşmasını yapan İşyeri Sahibi Yasin Aydın, "Öncelikle yaptığımız açılıma katılımdan dolayı herkese teşekkür ediyorum. 10 yılın üzerinde geçen eğitimcilik hayatımızdan sonra böyle bir sektörde de bulunmayı arzu ettik. Trabzon’umuzu Karadeniz’de ilk olan Saray Halı Outlet Mağazasıyla buluşturduk. Kaliteli ve ucuz ürünü vatandaşlarımız burada çok rahatlıkla bulabilecekler. Outlet mağazası olduğumuz için burada ürünler piyasaya göre % 40-50 daha uygun fiyatta. Çeşitlerimiz bol. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

İstihdama katkı

Ardından kürsüye çıkan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ise, "Genç kardeşlerimize istihdama katkıda bulundukları için teşekkür ediyorum. Allah kazadan beladan bizleri uzak tutsun. Müesseselerine sahip çıkmalarını istiyoruz.” AK Parti Trabzon Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu ise, "Trabzon’umuzda ne kadar iş sahası, ticaret yerinin açılması şehrin büyüdüğünü ve geliştiğini gösteren bir faktördür. Bu açıdan Bu yeni işyerinin kurulmasında emeği geçenlere, Trabzon’a hizmeti geçen herkese teşekkür ediyoruz. Trabzon’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Kaynak: http://www.takaonline.com/

 

 


Mağaza Sahibi
Yasin Aydın
Yasin AYDIN FaceBook İletişim
(Açı Dersanesi ve Açı Koleji)
 
İletisim Yukarı Git Yavuz Selim Bulvarı Tanjant Hacıkasım Kavşağı İsmar Yanı TRABZON